وسایل و دکوراسیون یه خونه نشون میده کسانی که در اون خونه زندگی می‌کنند چطور به دنیا نگاه می‌کنند و چه چیزهایی براشون مهم هست. ما همیشه از مگنت‌‌ها به‌عنوان راه ساده‌ای برای سر و شکل دادن به قسمت‌های بی‌روح خونه‌هامون استفاده کردیم، اما داشتن یک چیز خاطره‌انگیز یا علامت و نشونه‌ای که مختص خود ما هست و روی‌ چوب واقعی (نه پلاستیک و نه MDFهایی که معمولا به اسم چوب فروخته میشن) چاپ شده، لذت دیگه‌ای داره.

نه فقط برای یخچال شما!

بعضی وقت‌ها از محصولات ما به صورت خیلی خلاقانه‌ای استفاده میشه. وقتی برای اولین بار کارت‌های چوبی آهنربایی رو طراحی می‌کردیم تصورمون این بود که جای اونها تنها روی در یخچال و فریز باشه. ولی بعدتر بهمون ثابت شد که اونها در واقع همه‌کاره هستند! ما از اون‌ها برای درست کردن نقشه شعبه‌های یک کافه استفاده کردیم که به راحتی می‌تونه آپدیت بشه. اینطوری هر موقع شعبه جدیدی بهشون اضافه میشه، مگنت اون قسمت پرینت میشه و برای همه شعبه‌ها فرستاده میشه تا نقشه‌هاشون رو تغییر بدن. اگه شما هم ایده‌ای دارید باهامون تماس بگیرید، شاید بتونیم براتون یه نمونه مجانی هم آماده کنیم.

علاوه بر این دیدیم که طراحان هنرمند چطور از اون‌ها استفاده کردند تا محصولات تبلیغاتی درست کنند. بعضی از هنرمندها هم با استفاده از طرح‌های خودشون محصولاتی درست کردند و توی فروشگاه شخصی خودشون اونها رو عرضه کردند.

همونطور که می‌دونید همه کار چوبیت درست کردن چیزهای اختصاصی شده برای مشتری‌هاست. بنابراین اگه چیزی هست که شما می‌تونید بهش فکر کنید، احتمالا ما می‌تونیم براتون درستش کنیم. امیدواریم چوب‌کارت‌های آهنربایی ما یه حیطه جدیدی از خلاقیت رو برای پروژه‌های جدید شما فراهم کنه. اگر ایده جالبی دارید با همکاران ما در بخش خدمات مشتریان تماس بگیرید.