بعضی از محصولات چوبیت فقط برای به نمایش گذاشتن یه تصویر نیستند، بلکه یه قابلیت خوب دیگه رو هم برای شما فراهم می‌کنند. جعبه‌های هدیه قابل اختصاصی‌سازی ما یه وسیله عالی برای سروسامان دادن و نگه‌داشتن خورده‌ریزها و چیزهای کوچکی هستند که برامون اهمیت ویژه‌ای دارند. شاید همه چنین چیزهایی نداشته باشند اما من یه جعبه پر از وسایل کوچیکی دارم که من رو یاد چیزهای به‌خصوصی میندازند. جعبه‌ای که من دارم مهم‌تر از هرچیز، شامل سکه‌هام، چای‌های کیسه‌های خاصم، چندتا یادداشت و یه صدف خاطره‌انگیز هست. اینجور چیزها ارزش مادی زیادی ندارند اما در عوض ارزش احساسی خیلی زیادی رو در خودشون نگه می‌دارند. برای همین تصمیم گرفتم به‌جای جعبه مقوایی که ازش استفاده می‌کردم، جعبه چوبی خودم رو بسازم. تحویل گرفتن جعبه‌ای که خودم و به صورت آنلاین طراحی کردم مثل این بود که یه رویام به واقعیت تبدیل شده باشه و حالا اون جعبه انگار به بخشی از وجود من تبدیل شده.
در جعبه‌های مربعی چوبیت، چهار یا پنج چوب‌کارت به راحتی جا میشه، بنابراین می‌تونید همزمان با سفارش جعبه هدیه‌تون، چوب‌کارت هم طراحی کنید و یه هدیه کامل و خارق‌العاده سفارش بدید.
شما می‌تونید همه جعبه‌های شخصی ما رو در صفحه جعبه‌های هدیه وب‌سایتمون ببینید. اونجا جعبه‌هایی با سایزهای مختلف می‌بینید که همه جور نیاز شما رو برای هدیه‌دادن، نگه‌داشتن وسایل و حتی استفاده تجاری برآورده می‌کنه.